• Dámské tenisky New Balance GW500GSP
Dámské tenisky New Balance GW500GSP

New Balance GW500GSP

Inspirované retro tenisky New Balance GW500GSP.. Více informací o teniskách v popisu níže...

Barva: Šedá
Materiál: textil
Podrážka: 100% Guma

Kód zboží: 00047903
Výrobce: New Balance
Barva: Šedá

Garantujeme originalitu
a kvalitu výrobku
Dostupnost:Vyprodáno
Při nákupu tohoto produktu získáváte 1699 bodů do VIP programu

Naše cena:1 699,-

-10%

1 890,-Kč


Tento produkt není dostupný.


Vložit do oblíbených produktů

 Tenisky New Balance GW500GSP inspirované retro běžeckými modely, vybavané moderními materiály a barvami. Mezipodešev ENCAP pro maximální pohodlí, odolná gumová podešev pro odolnost.

Historie značky NEW BALANCE sahá až na začátek 20. století! Vznikla v roce 1905 a jejím cílem bylo navrhovat takové boty, které by řešily problémy lidí s klenbou chodidla. NEW BALANCE se zkrátka svou kvalitou a maximálním pohodlím zapsaly do dějin sportovních bot. Kdo si je totiž už jednou obuje, zůstává této značce věrný už po zbytek života. Část produkce NEW BALANCE se i přes stěhování výroby konkurenčních značek do Asie udržela v USA. Pět výrobních závodů, které vyrábějí kvalitní obuv již více než 100 let zůstávají tedy věrné působení v zemi hvězd a pruhů.Je to závazek hodnot, které zahrnují integritu, týmovou práci a celkovou spokojenost zákazníka. V roce 2013 byl každý čtvrtý prodaný pár NEW BALANCE na trhu v USA vyroben právě ve Spojených státech. V botách NEW BALANCE závodí přední běžci a běžecké týmy a jsou často považovány za číslo jedna mezi běžeckou obuví. V roce 2002 byly průzkumem mezi Američany zařazeny na druhou příčku mezi obuvnickými značkami z USA!
Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.


Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Jméno (*)
E-mail (*)
ZbožíNew Balance GW500GSP - 00047903
Vámi vložené údaje budou použity pouze pro odeslání odpovědi
Položky označené (*) je nutné vyplnit.