Doprava a platby

Řadit produkty

Na našem eshopu můžete využít různých forem dopravy a platby


Dopravu v ČR zajišťuje kurýrní společnost PPL

 
- Doprava kurýrní službou PPL - 0,- Kč  platí při objednávce nad 900,- kč a formě platby: předem na účet, rychlá platba platební kartou (GOPAY), rychlý bankovní převod (GOPAY). Platí při objednávce na 2000,- kč a formě platby: dobírkou

- Doprava kurýrní službou PPL - 70,- Kč - platí při objednávce do 900,- kč a jakékoliv formě platby. Platí při objednávce nad 900,- a formě platby: dobírkou

- Osobní odběr na pobočce v Brně
 

Ceník plateb


- Platba předem na účet ( při objednávce nad 900,-kč je služba zdarma): 0,- Kč -  jedná se o klasický převod přes bankovní účet. Po ukončení Vaší objednávky, obdržíte email s potřebnými údaji k platbě. Platba ve většině případů proběhne během 1-3 pracovních dní včetně (po tuto dobu Vám zboží na našem eshopu blokujeme). Jakmile platbu obdržíme na náš bankovní účet, informujeme Vás emailem o obdržení platby a okamžitě odesíláme zboží na Vaši adresu.

- Dobírka (platba v hotovosti nebo kartou při převzetí zboží): 30,- Kč - zboží Vám bude doručeno kurýrem PPL nejpozději do dvou pracovních dní od potvrzení objednávky. Za zboží platíte při převzetí a to buď v hotovosti nebo platební kartou. Poplatek za tento způsob platby je 100,- kč vč. DPH. V případě objednávky nad 2000,- kč se poplatek za dobírku neúčtuje a je zdarma.

- Rychlá platba platební kartou ( při objednávce nad 999,-kč je služba zdarma): 0,- Kč - jedná se o rychlý bankovní převod přes platební bránu GoPay. Nemusíte se nikde registrovat, ani zadávat jakékoliv údaje. Tato služba Vás bez jakkýchkoliv poplatků přesměruje do platebního rozhraní, kde uvedete údaje o Vaší platební kartě. Výhodou této služby je snadná postup při platbě a především okamžitě připsaná platba na náš účet a tím i urychlení expedice objednávky.

- Rychlý bankovní převod ( při objednávce nad 999,-kč je služba zdarma): 0,- Kč - jedná se o rychlý bankovní převod přes platební bránu GoPay. Nemusíte se nikde registrovat, ani zadávat jakékoliv údaje. Tato služba Vás bez jakkýchkoliv poplatků přesměruje do Vašeho internetbankingu. Po klasickém přihlášení se automaticky vyplní údaje potřebné k platbě. Další výhodou této služby je především rychlost při platbě a okamžitě připsaná platba na náš účet a tím i urychlení expedice objednávky.


Dopravu na Slovensko zajišťuje kurýrní společnost DHL (PPL)

 
- Doprava kurýrní službou PPL (DHL) - 0,- Kč  platí při objednávce nad 3500,- kč a formě platby: předem na účet, rychlá platba platební kartou (GOPAY), rychlý bankovní převod (GOPAY), dobírkou

- Doprava kurýrní službou PPL (DHL) - 105,- Kč - platí při objednávce nad 2000,- kč a formě platby: předem na účet, rychlá platba platební kartou (GOPAY), rychlý bankovní převod (GOPAY), dobírkou

- Doprava kurýrní službou PPL (DHL) - 170,- Kč - platí při objednávce do 2000,- kč a formě platby: předem na účet, rychlá platba platební kartou (GOPAY), rychlý bankovní převod (GOPAY), dobírkou


Ceník plateb


- Dobírka (platba v hotovosti nebo kartou při převzetí zboží): 30 Kč - zboží Vám bude doručeno kurýrem PPL nejpozději do dvou pracovních dní od potvrzení objednávky. Za zboží platíte při převzetí a to v hotovosti v měně EUR dle aktuálního směnného kurzu společnosti PPL. Historii kurzovního lístku naleznete zde. 

- Rychlá platba platební kartou: 0,- Kč - jedná se o rychlý bankovní převod přes platební bránu GoPay. Nemusíte se nikde registrovat, ani zadávat jakékoliv údaje. Tato služba Vás bez jakkýchkoliv poplatků přesměruje do platebního rozhraní, kde uvedete údaje o Vaší platební kartě. Výhodou této služby je snadný postup při platbě a především okamžitě připsaná platba na náš účet a tím i urychlení expedice objednávky.

- Rychlý bankovní převod: 0,- Kč - jedná se o rychlý bankovní převod přes platební bránu GoPay. Nemusíte se nikde registrovat, ani zadávat jakékoliv údaje. Tato služba Vás bez jakkýchkoliv poplatků přesměruje do Vašeho internetbankingu. Po klasickém přihlášení se automaticky vyplní údaje potřebné k platbě. Další výhodou této služby je především rychlost při platbě a okamžitě připsaná platba na náš účet a tím i urychlení expedice objednávky.
 

 

Můžete využít také osobního odběru objednaného zboží na prodejně v Brně


Osobní odběr v Brně - Divadelní 3, Brno - zde Vám nabízíme osobní odběr v prodejně našeho obchodního partnera Intimio (v prostorách byválé prodejny Super-kecky. Naprostou samozřejmostí je možnost vyzkoušení si zboží nebo výměna velikosti. Platit můžete přímo na prodejně a POZOR momentálně jen  platební kartou.