Shave Down Party - Movember day

V roce 2012 byla 500 mužům diagnostikována rakovina varlat. Česká republika je na sedmém místě v celosvětovém žebříčku výskytu rakoviny varlat. U mužů ve věku mezi 20 a 40 lety je právě rakovina varlat nejčastějším druhem rakoviny. Celosvětový počet diagnostikované rakoviny varlat každý rok roste.

Movember Foundation vybízí muže, aby si nechali narůst knír a během listopadu tak pomohli podnítit diskusi o problematice rakoviny prostaty a varlat a získávat potřebné finanční prostředky na podporu programů zabývajících se zdravím mužů. Více jak 4 miliony mužů z celého světa si za tímto účelem už vypěstovali knír. A protože číslo diagnostikované rakoviny varlat neklesá, ale spíš roste, je potřeba další měsíc plný mužů s knírkem.

Pánské holičství Local Barber Shop, sneakers store Super Kecky a online magazín Menstyle.cz se rozhodli k Movemberu aktivně připojit. Proto v pátek 31. října 2014 pořádáme jedinečnou akci Shave Down Party čímž odstartujeme letošní ročník Movemberu. V prostorách obchodu Super Kecky v centru Brna budou holiči z Local Barber Shop holit všechny, kteří chtějí začít Movember tak, jak se patří. Tedy s hladkou tváří. Cena za kterou se bude holit? Tu necháme na vás. Všechny vybrané peníze, které během akce vybereme, pak půjdou na nadaci Movember.

Celou akci se současně rozhodl podpořit i Gentleport, obchod pro pravé gentlemeny. Máte tak jedinečnou možnost kromě profesionálního holení vyzkoušet i tradiční britskou kosmetiku Taylor of Old Bond Street a hřebeny Kent. Ve spolupráci s šéfcukrářem pâtisserie Dolce Passione jsme pro vás připravili i stylové dezerty. Takže... další pán na holení...

Událost najdete na Facebooku: Shave Down Party. Potvrďte účast, sdílejte a pozvěte svoje přátele.Zpět na výpis novinek