Svět nám není lhostejný

V 21. století je naše povědomí v otázkách životního prostředí, které ovlivňují svět, ve kterém žijeme vysoké. Smutné je, že stále produkujeme množství škodlivého odpadu a to mnohem větší než kdykoli v historii lidstva. To také způsobuje rozsáhlý zájem o hledání cesty k ochraně životního prostředí a budoucnost naší planety.

Produkty značky Burnetie procházejí šetrným postupem výroby v ohledu k životnímu prostředí, kde se snaží vyvarovat použítí jakýchkoliv chemických přípravků, toxických metod a naopak využívá veškerých zbytkových materiálů k výrobě nových produktů tak, aby zajistili, že odpad je omezen na naprosté minimum. Tato ekologicky ohleduplná metoda při výrobě tenisek Burnetie a závazek zákazníkům nabídnout co nejzajímavější ceny, je to, co Burnetie odděluje od ostatních velkých, populárních značek v obuvnickém průmyslu.

Burnetie nabízí to nejlepší v pohodlí a jsou navrženy tak, aby poskytovali podporu a flexibilitu v každé situaci.
Vzhledem k tomu, že spousta našich zákazníků využívá své tenisky také ke sportovním účelům jako je např. skateboarding, musí být také odolné a mít dobrou přilnavost podrážky pro optimální komfort a výkon. Ostatní boty ztrácejí obrovské množství materiálu, a přispívají ke znečištění životního prostředí při ztrátě toxických materiálů jako je guma a lepidlo. Burnetie produkuje vynikající boty pro i pro zanícené skateboardisty bez vedlejšího produktu "poškozování životního prostředí" a přitom za "normální" ceny. To platí pro v podstatě pro každou botu v naší kolekci, až se stalo posedlostí chránit životní prostředí snižováním odpadu z výroby produktů a to téměř na nulu.

Tenisky a boty Burnetie jsou opravdu všestranné a přitom stylové....


Zpět na výpis novinek