adidas Superstar

Tenisky adidas Superstar není potřeba nějak zvlášť představovat. Historie tohoto již legendárního typu bot sahá až do roku 1969. Původně tenisky spatřily světlo světa na basketbalovém hřišti, kde v průběhu 70. let  20. století slaví obrovské úspěchy a obouvá je více jak tři čtvrtina hráčů z NBA. 
Další důležitá událost legendárních tenisek adidas Superstar se stala v roce 1983, kdy si je oblíbila rapová skupina Run DMC a později představila skladbu s názvem "My adidas". 
Nyní jsou "Superstary" označovány jako "lifestylová obuv pro svoji historii a originalitu. Adidas Superstar jsou samozřejmě také součástí naší nabídky adidas Originals. Design a barvy se mění každou sezónu a námi prezentovaný výběr se postupně rozrůstá o nové typy.
Aktuální nabídku tenisek adidas Superstar najdete zde: http://www.super-kecky.cz/adidas-superstar/
 

První model tenisek adidas Superstar z roku 1969. 
 

 

Jako model ze současnoti jsme vybrali kolekci adidas Superstar Glossy Toe. Model, který má klasický tvar tenisek Superstar. Svršek je vyrobený z lícové usně pro větší pohodlí a měkkost. Teniskám samozřejmě nechybí ani gumová podešev s rybím vzorem. Originálním doplňkem u tohoto modelu je metalické krytí špičky z TPU v barvě tenisky. Jako nejpovedenější barevné kombinace jsme pro Vás vybrali ze tří typů barev bílé, černé a červené. 
 

ADIDAS SUPERSTAR GLOSSY TOE W FTWR WHITE/FTWR WHITE/CORE BLACK


ADIDAS SUPERSTAR GLOSSY TOE W CORE BLACK/CORE BLACK/FTWR WHITE


ADIDAS SUPERSTAR GLOSSY TOE W RAY RED F16/RAY RED F16/CORE BLACK

 

Aktuální nabídku tenisek adidas Superstar najdete zde: http://www.super-kecky.cz/adidas-superstar/Zpět na výpis novinek