• obuv new balance ML400SPP
obuv new balance ML400SPP

obuv new balance ML400SPP

Tenisky New Balance ML400SPP velmi oblíbený model nízkých tenisek. Více o teniskách naleznete v popisu níže....

Barva: Fialová
Materiál: Broušená kůže/textil
Podrážka: 100% Guma

Kód zboží: 00047921
Výrobce: New Balance
Barva: Fialová

Garantujeme originalitu
a kvalitu výrobku
Dostupnost:Vyprodáno
Při nákupu tohoto produktu získáváte 1799 bodů do VIP programu

Naše cena:1 799,-

-10%

1 999,-Kč


Tento produkt není dostupný.


Vložit do oblíbených produktů

Inspirované běžeckými modely 70. let, kombinují modely řad 4xx retro vzhled s moderními styly a barvami. Lehké materiály, odolná gumová podešev a kvalitní tlumení pro celodenní komfort.

Historie značky NEW BALANCE sahá až na začátek 20. století! Vznikla v roce 1905 a jejím cílem bylo navrhovat takové boty, které by řešily problémy lidí s klenbou chodidla. NEW BALANCE se zkrátka svou kvalitou a maximálním pohodlím zapsaly do dějin sportovních bot. Kdo si je totiž už jednou obuje, zůstává této značce věrný už po zbytek života. Část produkce NEW BALANCE se i přes stěhování výroby konkurenčních značek do Asie udržela v USA. Pět výrobních závodů, které vyrábějí kvalitní obuv již více než 100 let zůstávají tedy věrné působení v zemi hvězd a pruhů.Je to závazek hodnot, které zahrnují integritu, týmovou práci a celkovou spokojenost zákazníka. V roce 2013 byl každý čtvrtý prodaný pár NEW BALANCE na trhu v USA vyroben právě ve Spojených státech. V botách NEW BALANCE závodí přední běžci a běžecké týmy a jsou často považovány za číslo jedna mezi běžeckou obuví. V roce 2002 byly průzkumem mezi Američany zařazeny na druhou příčku mezi obuvnickými značkami z USA!
Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.


Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Jméno (*)
E-mail (*)
Zbožíobuv new balance ML400SPP - 00047921
Vámi vložené údaje budou použity pouze pro odeslání odpovědi
Položky označené (*) je nutné vyplnit.