• Pánská mikina adidas XBYO OTH LEGINK
Pánská mikina adidas XBYO OTH LEGINK

adidas XBYO OTHLEGINK

Kód zboží: BQ3086
Výrobce: adidas Originals
Barva: Modrá
Složení: Frote

Garantujeme originalitu
a kvalitu výrobku
Dostupnost:skladem
Při nákupu tohoto produktu získáváte 1690 bodů do VIP programu

Naše cena:1 690,-

-31%

2 449,-Kč

Maximální odběr: 1 ks

Vložit do oblíbených produktů

Nekompromisní pánská mikina adidas Originals vznikla ve spolupráci se Satomi Nakamuraovou, aby vnesla do typického stylu adidas řemeslný styl. Design této pánské mikiny s kapucí vznikl v Německu. Je vyrobená z japonského froté Yamayo a kombinuje nekompromisní styl a kvalitu.

Značku adidas a její historii není asi protřeba zvlášť představovat. V roce 1920 si mladý Adolf Dassler otevřel v malou dílnu na výrobu bot. V roce 1924 založil Adolf společně se svým bratrem Rudolfem společnost Dassler Brothers Shoe Factory a do výroby bot se pouštějí ve velkém. Rok 1948 je pro bratry tím stěžejním a kvůli neshodám se rozcházejí. Adolf využije spojení prvních slabik svého jména a příjmení a vytváří značku adidas, která patří mezi největší výrobce sportovní obuvi a oblečení na světě. Značka adidas spolupracuje s největšími ikonami sportu a kultury na světě a je jedním z pionýrů v oblasti nových technologií a designu.
 

Rozměry 

 šířkavýškarukáv
M50 cm75 cm60 cm
 

 
Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.


Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Jméno (*)
E-mail (*)
Zbožíadidas XBYO OTH - BQ3086
Položky označené (*) je nutné vyplnit.