• Pánské tenisky New Balance M996PG
Pánské tenisky New Balance M996PG

New Balance M996PG

Modely 996, 997 a 1300 jsou inspirovány thématem amerických národních parků s jejich přirodním bohatstvím a rozmanitostí, které se projevili do designu bot. Podrobnější popis naleznete níže....

Barva: Šedá
Top: Textil/kůže

Kód zboží: 00040855
Výrobce: New Balance
Barva: Šedá

Garantujeme originalitu
a kvalitu výrobku
Dostupnost:Vyprodáno
Doprava zdarma
Při nákupu tohoto produktu získáváte 4139 bodů do VIP programu

Naše cena:4 139,-

-10%

4 599,-Kč


Tento produkt není dostupný.


Vložit do oblíbených produktů

Modely 996, 997 a 1300 jsou inspirovány thématem amerických národních parků s jejich přirodním bohatstvím a rozmanitostí, které se projevili do designu bot v kombinaci outdoorového designu a kvalitní podrážkou.
Klíčové prvky: Mezipodešev ENCAP dodává kvalitní tlumení rázů a zvyšuje pohodlí. Gumová podešev pro maximální odolnost Svršek s kvalitní prasečí kůže v kombinaci s prodyšnou síťovinou. Tato obuv je vyrobena ručně v americké továrně New Balance.


Historie značky NEW BALANCE sahá až na začátek 20. století! Vznikla v roce 1905 a jejím cílem bylo navrhovat takové boty, které by řešily problémy lidí s klenbou chodidla. NEW BALANCE se zkrátka svou kvalitou a maximálním pohodlím zapsaly do dějin sportovních bot. Kdo si je totiž už jednou obuje, zůstává této značce věrný už po zbytek života. Část produkce NEW BALANCE se i přes stěhování výroby konkurenčních značek do Asie udržela v USA. Pět výrobních závodů, které vyrábějí kvalitní obuv již více než 100 let zůstávají tedy věrné působení v zemi hvězd a pruhů.Je to závazek hodnot, které zahrnují integritu, týmovou práci a celkovou spokojenost zákazníka. V roce 2013 byl každý čtvrtý prodaný pár NEW BALANCE na trhu v USA vyroben právě ve Spojených státech. V botách NEW BALANCE závodí přední běžci a běžecké týmy a jsou často považovány za číslo jedna mezi běžeckou obuví. V roce 2002 byly průzkumem mezi Američany zařazeny na druhou příčku mezi obuvnickými značkami z USA!
Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.


Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Jméno (*)
E-mail (*)
ZbožíNew Balance M996PG - 00040855
Vámi vložené údaje budou použity pouze pro odeslání odpovědi
Položky označené (*) je nutné vyplnit.