• Pánské tenisky New Balance MRT580GK
Pánské tenisky New Balance MRT580GK

New Balance MRT580GKBEZ

Pánské tenisky New Balance MRT580GK. Více informací o teniskách níže..

Barva: Šedá
Materiál: Broušená kůže/textil
Podrážka: 100% Guma

Kód zboží: MRT580GK
Výrobce: New Balance
Barva: Šedá

Garantujeme originalitu
a kvalitu výrobku
Dostupnost:skladem
Doprava zdarma
Při nákupu tohoto produktu získáváte 2429 bodů do VIP programu

Naše cena:2 429,-

-10%

2 699,-Kč

Maximální odběr: 1 ks

Vložit do oblíbených produktů

Pánské tenisky New Balance MRT 580GK. Velice pohodlné tenisky vyrobené z těch nejkvalitnějších materiálů. Komfortní podešev, kterou oceníte při kařdodenním nošení. 

Historie značky NEW BALANCE sahá až na začátek 20. století! Vznikla v roce 1905 a jejím cílem bylo navrhovat takové boty, které by řešily problémy lidí s klenbou chodidla. NEW BALANCE se zkrátka svou kvalitou a maximálním pohodlím zapsaly do dějin sportovních bot. Kdo si je totiž už jednou obuje, zůstává této značce věrný už po zbytek života. Část produkce NEW BALANCE se i přes stěhování výroby konkurenčních značek do Asie udržela v USA. Pět výrobních závodů, které vyrábějí kvalitní obuv již více než 100 let zůstávají tedy věrné působení v zemi hvězd a pruhů.Je to závazek hodnot, které zahrnují integritu, týmovou práci a celkovou spokojenost zákazníka. V roce 2013 byl každý čtvrtý prodaný pár NEW BALANCE na trhu v USA vyroben právě ve Spojených státech. V botách NEW BALANCE závodí přední běžci a běžecké týmy a jsou často považovány za číslo jedna mezi běžeckou obuví. V roce 2002 byly průzkumem mezi Američany zařazeny na druhou příčku mezi obuvnickými značkami z USA!
Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.


Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Jméno (*)
E-mail (*)
ZbožíNew Balance MRT580GK - MRT580GK
Položky označené (*) je nutné vyplnit.