• pletený kulich RMountain
pletený kulich RMountain

Herman RmountainPINK

pletený kulich RMountain

Kód zboží: ICE8141/FUSC
Výrobce: 
Barva: 21

Garantujeme originalitu
a kvalitu výrobku
Dostupnost:skladem
Při nákupu tohoto produktu získáváte 550 bodů do VIP programu

Naše cena: 550,-Kč

Maximální odběr: 1 ks

Vložit do oblíbených produktů

Dámská  pletená čepice s bambulí. Kvalitní pletená čepice v černo růžové barvě s fleecovou podšívkou, která vás ochrání před mrazem. Dřevěné logo na kulichu je logem firmy Herman. Velikost čepic Herman je univerzální.

Značka Herman  je originálním belgickým výrobcem čepic, kulichů, beranic, bekovek, rukavic a šál, který založil svoji výrobu již v roce 1874. Herman v sobě nese evropskou rozmanitost, která se odráží v pestré škále produktů, jež jsou stylovými a zároveň funkčními doplňky. Herman byla založena jako rodinná firma a v tomto duchu fungují dodnes neustále  předává vášeň pro toto umění dalším generacím, z otce na syna. Tím se této značce daří ctít rodinnou tradici a zachovávat její originální filosofii. Zimní čepice značky Herman jsou vysoce kvalitní a velice příjemné na hlavě díky fleece z vnitřní strany čepice. Fleece dodává čepici pohodlí pro vaší hlavu a také je teplejší. 
Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.


Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Jméno (*)
E-mail (*)
ZbožíHerman Rmountain - ICE8141/FUSC
Vámi vložené údaje budou použity pouze pro odeslání odpovědi
Položky označené (*) je nutné vyplnit.