Značky
Historie slavné značky sahá do roku 1920, kdy si vyučený pekař a zároveň velký sportovní nadšenec Adolf Dassler otevřel v matčině prádelně dílnu na výrobu bot. Už tehdy toužil vyvíjet obuv pro sportovce. Prodej ale ze začátku táhly trepky, o které byl mnohem větší zájem. V roce 1924 se k Adolfovi přidal i jeho bratr Rudolf. Společný podnik nesl název Dassler Brothers Shoe Factory, zaměstnával 25 lidí a vyráběl 100 párů bot denně.
Kvůli rodinným neshodám (důvody jsou různé) se bratři Dasslerovi v roce 1948 nadobro rozešli. Adolf si nechal registrovat značku Adidas, složeninu z prvních slabik svého křestního jména a příjmení, a dnes už legendární tři pruhy.  V roce 1972 firma přebírá nové logo tzv. „Trefoil“, které připomíná trojlístek se třemi pruhy. Adidas patří mezi vizionáře v oblasti sportu a módy. Značka spolupracuje s řadou úspěšných sportovců a umělců. Některé z těchto známých tváří vytvářejí ve spolupráci s Adidasem vlastní limitované kolekce, které patří mezi to nejlepší co Adidas nabízí.
Značka Gola se zrodila ze skromných začátků v malé továrně v roce 1905 (značku registroval 22. Května 1905 Joeseph Leeson &sons ). Od té doby značka Gola zažila jízdu jako na horské dráze, přežila dvě světové války a různé další zkoušky, až do svého zatím nejúspěšnějšího období,  60 a 70. let,a to jako ikona vynikající sportovní značky.
Gola tvořivě využívá své dlouhé historie při tvorbě nových designů a kombinací stylů, kdy se inspiruje produkty, ze svých předchozích kolekcí, které se v moderních obměnách vracejí na trh a jsou momentálně velmi úspěšné po celém světě.

Značka Gola je stále věrná svým kořenům a stala se jednou z nejtrvalejších značek v oblasti sportovní a livestylové obuvi ve Velké Británii.

Je spravedlivé říci, že Gola obstála ve zkoušce času a zaslouženě tak patří mezi ikony ve světě módy. Kombinace bohaté historie a nadčasových produktů je tou nejlepší vizitkou této legendy z „ostrovů“.

Motto značky zní: "BORN IN BRITAIN..."

Značka Burnetie vznikla v roce 2006 s cílem vyrábět pestrobarevnou škálu tenisek a kvalitní obuv pro každodenní nošení nebo jakoukoliv příležitost či aktivitu. Kladen je důraz na kvalitu, design a komfort.. Burnetie je pro všechny kdo si aktivně užívají života, myslí pozitivně a nebojí se přijmout jakoukoliv výzvu. Plnit si své sny, bavit se a žít na 100%.
Burnetie miluje extrémní sporty. Burnetie baví hudba, tanec a pohyb. Burnetie si však umí i odpočinou a lenošit.

Burnetie přitom nezapomíná na životní prostředí a využívá inovativního postupu při výrobě obuvi, kdy recykluje velké množství nevyužitého kaučuku k výrobě nové obuvi. Gumové podrážky jsou tedy z 50-60% vyrobeny z recyklované gumy. Minimalizuje tím velké množství zbytkového materiálu.


Diadora byla založena roku 1948 ve městě Caerano di San Marco v severoitalské provincii Treviso a původně se zabývala výrobou kvalitní turistické a pracovní obuvi. V šedesátých letech rozšířila svůj záběr o sportovní vybavení obecně a využíváním moderních technologií rychle získala vysokou kvalitu a skvělou pověst. Celosvětový ekonomický boom a obrovský rozvoj profesionálního sportu v 70. letech minulého století zastihl Diadoru připravenou. Přesouvala svůj zájem na stále více sportovních odvětví a zvolila cestu nekompromisní kvality. Zaměřila se na technické a vysoce výkonnostní produkty vyhovující vysokým nárokům profesionálních sportovců. Kladla důraz na pohodlí i progresivní design a tato cesta sklízela další úspěchy.

Diadora navázala spolupráci s hvězdami atletiky a fotbalu a to ji vyneslo na výsluní. Do poloviny 70. let prodala více než tři milióny párů a byla zastupena ve 45 zemích světa. Řada vítězství zvýšila prestiž značky a Diadora se stala synonymem úspěchu, nenapodobitelného italského stylu a kvality.

Dia dorea znamená v řečtině „sdílet dary a pocty".New Balance je americký výrobce obuvi se sídlem v okolí Brightonu Boston, Massachusetts, Spojené státy americké (USA). Společnost byla založena v roce 1906 jako "New Balance Arch Support Company" a je jedním z hlavních světových výrobců sportovní obuvi.
New Balance stále udržuje část výroby v USA, stejně jako ve Velké Británii a na evropském trhu, kde se vyrábějí některé z populárních modelů, jako je 990 model. Toto je jeden z podstatných rozdílů od konkurenčních značek, které vyrábějí mimo USA a UK. V důsledku toho New Balance produkty mají tendenci být dražší než mnoho jiných výrobců. Pro kompenzaci tohoto důležitého rozdílu, New Balance chce odlišit své výrobky technickými prvky, jako je například ve směsi gelových vložek, ztraceného opatku nebo větší výběr velikostí.
Do roku 1990 byla New Balance skvěle prosperující firmou. Roční příjmy v roce 1996 činily 474 milionů dolarů. Byla rovněž zařazena mezi šest nejlépe prodávajících obuvních značek na světě.
V roce 1998 je New Balance již známá jako jedna z předních výrobců sportovní obuvi. Poptávka po botách New Balance začala být tak veliká, že Davis byl nakonec nucen přesunout část svých výrobních závodů i do zámoří.


V roce 1966, Van Doren Rubber Company rozjel své podnikatelské aktivity v Kalifornii. Během několika let celá americká „skate“ kultura přijala Vans mezi své nejoblíbenější značky. Dnes Vans představuje jednu z ikon, která symbolizuje životní styl v jižní Kalifornii
S více než 40 letou historií - nabízí kompletní sortiment obuvi, oblečení a doplňků. Vans se stal po celém světě dominantní silou v sportovním odvětví a originální značkou, která je jedinečnou volbou pro současný životní styl. V současnosti patří Vans mezi nejzásadnější sportovní a lifestylové značky.


PUMA je jednou z předních světových sportovních a lifestylových značek. Již více než 65 let navrhuje, vyvíjí a prodává obuv, oblečení a doplňky vyrobené pro ty, kteří chtějí být "Forever Faster". PUMA nabízí velký výběr pánských, dámských a dětských bot. Nabídku dále tvoří oblečení, doplňky a sportovní vybavení. 
PUMA se také zabývá tvorbou limitovaných kolekcí ve spolupráci a podporou designových značek jako alife, Alexander McQueen, STAMPD, ICNY, Vashtie a další. Tato partnerství pomáhají značce Puma jako pojistka pro vývoj nejnovějších technologii a designu pro sportovně lifestylové kolece. 
PUMA vytvořila dnes již legendární designy tenisek jakou jsou světově proslulé PUMA Suede a Trinomic kolekce. A dnes již klasické styly jakou jsou Carson, Aril, Match, Court, Blaze, Soleil, Mostro, Cabana Racer, Whirlwind a mnoho dalších. 
PUMA je také známá pro spolupráci Rihannou. Rihanna má svou vlastní kolekci nazvanou PUMA by Rihanna. Důkazem úspěšné a ještě se prohlubující spolupráce PUMA x Rihanna je nová kolekce pod její vlastní značkou Fenty, která přináší produktům PUMA jiný rozměr.
Značka Hater Snapback byla založena v polovině roku 2012 v Hong Kongu designovou skupinou IDC a Blinker brand.
V rozpětí několika měsíců si značka získala mezinárodní uznání různých modních blogů a kritiků. Návrháři Hater směle využívají nejnovější trendy jedinečných a stylových prvků., tak aby dosáhli dokonalých barev a vzorů.
Značka Hater snapback se rychle rozšířila po celém světě a nyní ji koupíte i u nás


Premier Fits je výrobce zakázkových čepic ze San Diega, USA. Hlavní činností Premiere Fits je výroba snapbacks a to jak pod vlastní značkou, tak pro další streetwearové značky pod jejich vlastním brandem. Premiere Fits spolupracuje s řadou známých a úspěšných osobností. I když je hlavním produktem právě snapback, tak produktovou nabídku doplňují kvalitní čepice a trička.